O nas

Sklep ogrodniczy garden-place należący do Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych Janusz Maśka powstał w celu rozszerzenia działalności o sprzedaż wysyłkową roślin.
Szkółka powstała w 1990 r. i od samego początku zajmuje się  wytwarzaniem roślin ozdobnych. Profil naszej produkcji obejmuje krzewy iglaste i liściaste uprawiane w pojemnikach i gruncie. Szczególny akcent kładziemy na promowanie odmian karłowych i okrywowych oraz rośliny szczepione. Dążymy do ciągłego rozwoju gospodarstwa, dlatego co roku wprowadzamy nowe pozycje do asortymentu. Naszym klientom oferujemy stałe wsparcie techniczne oraz produkty wysokiej jakości.

Szkółka spełnia wymogi Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, co potwierdza wpis do rejestru podmiotów profesjonalnych (PL-24/02/553).

W asortymencie sklepu garden-place można znaleźć wiele gatunków roślin iglastych oraz liściastych.
Niektóre odmiany pojawiają się w ofercie w zależności od pory roku.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy na jakim etapie rozwoju rośliny oraz bryły korzeniowej można bezpiecznie posadzić ją w miejsce docelowe, dlatego oferowane przez nas krzewy nie są sprzedawane w pojemnikach produkcyjnych (typu P9).

Wszystkie zdjęcia są robione przez nas. Będziemy starali się stale aktualizować galerię, aby mogli Państwo zobaczyć wygląd rośliny o każdej porze roku oraz w różnych stadiach rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl